Osocze bogatopłytkowe/wampirzy lifting

Zakres usług:

– jedna okolica (twarz, szyja, dekolt, skóra głowy)

– dwie okolice

– trzy okolice

– dermapen + osocze

– dermapen + osocze + peeling

Osocze bogatopłytkowe

 

Osocze bogatopłytkowe, nazywane także PRP (Platelet-Rich Plasma), to substancja otrzymywana z krwi pacjenta, która zawiera duże stężenie płytek krwi. Płytki krwi są bogate w czynniki wzrostu i inne bioaktywne składniki, które wspierają procesy regeneracyjne i gojenie się tkanek.

 

Procedura polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta, a następnie poddaniu jej procesowi odwirowania, aby oddzielić osocze bogatopłytkowe od innych składników krwi. Następnie otrzymane osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane z powrotem w określony obszar ciała, który wymaga leczenia lub regeneracji.

 

Osocze bogatopłytkowe jest często stosowane w medycynie estetycznej, ortopedii, stomatologii, a także w leczeniu ran i urazów. W medycynie estetycznej, PRP jest wykorzystywane do poprawy jakości skóry, redukcji zmarszczek, stymulacji produkcji kolagenu i odmładzania skóry.

 

Jedną z głównych zalet osocza bogatopłytkowego jest to, że jest to naturalny produkt pochodzący od pacjenta, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych i odrzutu. Procedura jest zazwyczaj bezpieczna i dobrze tolerowana przez większość pacjentów.

 

Osocze bogatopłytkowe Kętrzyn

Osocze bogatopłytkowe Biskupiec

Lokalizacja

Formularz kontaktowy