Biostymulatory

Zakres usług:

Profhilo 2ml (Preparat na bazie stabilizowanego termiczne kwasu hialuronowego)

Pobudza tkanki do naturalnej regeneracji, czyli do naturalnego wytworzenia kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Wzmacnia, zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy oraz nadaje twarzy biowolumetryczny efekt.

Obszary podania – twarz, szyja, dekolt

 

Jalupro Classic pod oko

Biorewitalizacja szczególnych obszarów skóry, przede wszystkim skora dojrzała,

Obszary podania- pod oko, twarz, szyja, dekolt

 

Pakiet 3 zabiegów pod oko

Nucelofill Strong 

Preparat oparty na bazie polinukleotydów

Głęboka odnowa skóry

Obszary podania- twarz, dekolt szyja

 

Ellanse 

Preparat oparty na bazie kw polikapronowego

Ellanse s- efekt utrzymuje się 1 rok

Ellanse m-efekt utrzymuje się 2 lata

Wskazania- twarz, szyja, dekolt, pelikany(ramiona)

Biostymulatory są jednym z rodzajów zaawansowanych zabiegów w dziedzinie medycyny estetycznej. Są stosowane w celu stymulowania naturalnej produkcji kolagenu i poprawy jakości skóry. Głównym celem biostymulatorów jest rewitalizacja skóry, odmłodzenie, a także poprawa jej elastyczności i jędrności.

 

W przeciwieństwie do wypełniaczy, które działają natychmiastowo, biostymulatory działają stopniowo, dzięki czemu efekty utrzymują się dłużej. Po zastosowaniu biostymulatora, organizm rozpoczyna produkcję kolagenu w miejscu podania preparatu, co powoduje stopniowe wygładzenie zmarszczek, redukcję niedoskonałości i poprawę ogólnej jakości skóry.

 

Najczęściej stosowane biostymulatory to preparaty na bazie kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia lub kwasu poli-L-mlekowego. Są one wstrzykiwane pod skórę, gdzie działają jako stymulanty dla fibroblastów, komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Efekty zabiegu z użyciem biostymulatora są zauważalne po kilku tygodniach od zabiegu i utrzymują się przez kilka miesięcy, a nawet do kilku lat, w zależności od rodzaju preparatu i indywidualnych właściwości pacjenta.

 

Biostymulatory Kętrzyn

Biostymulatory Biskupiec

Lokalizacja

Formularz kontaktowy