Lipoliza tłuszczowa

Zakres usług:

Podbródek – liposhock

Inne okolice

Lipoliza tłuszczowa, znana również jako lipoliza iniekcyjna lub lipoliza zastrzykowa, to procedura medycyny estetycznej mająca na celu redukcję miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała. Procedura ta jest stosowana w celu modelowania sylwetki, szczególnie w obszarach, gdzie tradycyjne metody odchudzania i aktywność fizyczna mogą okazać się nieskuteczne.

 

W trakcie lipolizy tłuszczowej, specjalista medycyny estetycznej podaje pacjentowi odpowiednio dobraną substancję lipolityczną, najczęściej jest to deoksycholan sodu lub fosfatydylocholina, za pomocą cienkich igieł. Substancje te działają na tkankę tłuszczową, powodując jej rozpad i rozpuszczenie się. Następnie rozpuszczone komórki tłuszczowe są naturalnie usuwane z organizmu przez procesy metaboliczne w ciągu kilku tygodni po zabiegu.

 

Lipoliza tłuszczowa jest szczególnie efektywna w redukcji tkanki tłuszczowej typu „oponka” czy „podwójnego podbródka”, gdzie trudno pozbyć się nadmiernego tłuszczu za pomocą tradycyjnych metod. Procedura ta jest nieinwazyjna, co oznacza, że nie wymaga większych nacięć ani operacji chirurgicznych. Dzięki temu pacjenci mogą uniknąć długiego okresu rekonwalescencji i mogą wrócić do swoich codziennych aktywności niemal od razu po zabiegu.

 

Lipoliza tłuszczowa Kętrzyn

Lipoliza tłuszczowa Biskupiec

Lokalizacja

Formularz kontaktowy